Our Gallery

Contact Info

Підтримка Збройних сил України

Підтримати Збройні Сили України

Для медзакладів, що надають висококваліфіковану допомогу постраждалим під час бойових дій, також закуповують цінне обладнання. Звертаємо увагу, що повернення коштів зі спецрахунка для підтримки Збройних Сил України, отриманих від юридичних та фізичних осіб, за зверненнями таких осіб Національний банк України не здійснює. “Наша вчителька давала нам листочки й ми писали листи для захисниць і захисників. Щоб їх Бог оберігав”, — розповідає Марія учениця 3 класу. Пункти збору монет відкриті в усіх відділеннях Ощадбанку та ПУМБу.

Місія з військової допомоги ЄС – це не просто навчальна місія, це яскравий доказ того, що ЄС підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно. Щоб задовольнити критичні потреби, викликані війною Росії проти України, ініціатива Support Hospitals in Ukraine перевела фокус підтримки роботи лікарень в Україні з медичного обладнання на тактичну медицину та польову хірургію. Коли війна закінчиться, фонд продовжить забезпечувати медичним обладнанням та припасами лікарні в Україні для відновлення країни. «Чимало наших колег були мобілізовані до армії, дехто вирішив служити за власним бажанням, роблячи свій внесок у захист українського народу. Ми, як провідна правнича громадськість країни, не можемо залишатись осторонь.

Цитування і використання матеріалів у офлайн-медіа, мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди “ukrinform.ua”. Матеріали з позначкою «Реклама» та «PR», а також матеріали в блоці «Релізи» публікуються на правах реклами, відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець. Пожертвувати в БФ армії України через «єПідтримку» можна як у мобільному додатку Portmone, так і на сайті.

Нагадаємо, що Національний банк відкрив спеціальний мультивалютний рахунок для збору коштів на потреби армії у зв’язку з уведенням воєнного стану в Україні, збройною агресією РФ та небезпекою для державної незалежності України, її територіальної цілісності. Сила українців — не лише у доблесній армії, хоробрості та непереборному бажанні захищати свою землю, а й у єдності. Поки наші воїни успішно відбивають ворожі атаки, а лікарі та пожежники рятують життя, головне завдання людей, що залишилися в тилу, — підтримка захисників. Саме з цією метою Нацбанк України відкрив спеціальний мультивалютний рахунок для збору коштів від міжнародних партнерів і донорів, а також українського бізнесу та громадян.

На знак підтримки українців Corteva активно займається допомогою постраждалим та евакуйованим особам, піклуючись про безпеку життя та продовольчу безпеку. Четвертий місяць поспіль представники українського бізнесу приймають найактивнішу участь у протистоянні загарбнику. І кожна така компанія дієво та доцільно використовує власні ресурси задля перемоги. Відтворенню і/або поширенню Міжнародний ІТ-підприємець перерахував понад 100 млн грн на Армію дронів в будь-якій формі, інакше як за письмовим дозволом “Інтерфакс-Україна”. Водночас варто зауважити, що багато благодійних проектів поки що не підлягають розголошенню через загрозу для життя людей. Сила українців – у їх єдності, тому ми об’єднуємо наші з вами зусилля з тими, хто вже віддано допомагає ЗСУ, як на передовій, так і в тилу, аби якнайшвидше почути омріяне «Перемога».

До присутніх звернулася заступник Добровеличківського селищного голови. З початком воєнного стану усі благодійні проекти Фонду було переорієнтовано на допомогу Збройним силам України. Так, у березні було перераховано на потреби Збройних Сил України 1 мільйон гривень одним чеком, а колл-центр та співробітники компанії почали працювати волонтерами в інформаційних військах та у координації по доставці гуманітарної допомоги.

Військове спорядження та гуманітарна допомога від Фонду Порошенка та волонтерів регулярно надходять до Краматорська, Слов’янська, Бахмута, Херсона, Миколаєва, Вознесенська, Дніпра, Харкова, а раніше до Чернігова, Ірпеня, Бучі, Андріївки, Бородянки, Чорнобиля. Загальна сума, спрямована Фондом Порошенка спільно з волонтерами на допомогу ЗСУ, сягнула 2мільярди 102 мільйонів гривень, або 63,sixty seven мільйонів доларів США. Тут закликають пожертвувати $2,ninety nine на ракету, яка пошле кривавого диктатора подалі від Землі. Рахунок належить державному підприємству «Дія», а отримані кошти витратять на відновлення зруйнованої інфраструктури України.

susanta das

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *